kurtgobain

kurtgobain
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 18 May 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Put Seylere (2017) - Rated 18 May 2019
"onur ünlü'ye ithafen "böyle bi not vermek istedim ve verdim""
70 9% Askin Gören Gözlere Ihtiyaci yok (2017) - Rated 18 May 2019
96 50% İtirazim Var (2014) - Rated 18 May 2019
95 42% Bes sehir (2010) - Rated 18 May 2019
95 42% Günesin oglu (2008) - Rated 18 May 2019
94 35% Ayla (2017) - Rated 18 May 2019
99 81% Leyla ile Mecnun (2011) - Rated 18 May 2019
97 53% Limonata (2015) - Rated 18 May 2019
99 81% Ölümlü Dünya (2018) - Rated 18 May 2019
100 94% The Green Mile (1999) - Rated 18 May 2019