Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kurzavas

Cinema Addict - 1357 Film Ratings

Member Since: Apr 7, 2019

Location: Bulgaria

more Recent Ratings
Check out kurzavas's...
60 31% King of New York (1990) - Apr 07, 2019
70 60% Jacob's Ladder (1990) - Apr 07, 2019
70 60% Home Alone (1990) - Apr 07, 2019
60 31% Hard to Kill (1990) - Apr 07, 2019
80 85% Goodfellas (1990) - Apr 07, 2019
70 60% The Godfather: Part III (1990) - Apr 07, 2019
10 0% Edward Scissorhands (1990) - Apr 07, 2019
100 99% The Wolf of Wall Street (2013) - Apr 07, 2019
70 60% Dances with Wolves (1990) - Apr 07, 2019
70 60% Cry-Baby (1990) - Apr 07, 2019