kwintonfilip

kwintonfilip
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2015
Location: Nicaragua
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 77% Party Monster (2003) - Rated 31 Oct 2015
10 1% Lady in the Water (2006) - Rated 31 Oct 2015
100 91% Attack the Block (2011) - Rated 31 Oct 2015
100 91% City of God (2002) - Rated 31 Oct 2015
98 82% Knocked Up (2007) - Rated 31 Oct 2015
90 67% Die Hard 2 (1990) - Rated 31 Oct 2015
84 43% Demolition Man (1993) - Rated 31 Oct 2015
100 91% V for Vendetta (2006) - Rated 31 Oct 2015
90 67% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 31 Oct 2015
80 35% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 31 Oct 2015