kwozymoto

kwozymoto
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2014
Location: Dublin, Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 52% Midsommar (2019) - Rated 21 Oct 2019
75 46% Ex Machina (2015) - Rated 15 Oct 2019
89 83% City of God (2002) - Rated 15 Oct 2019
60 20% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 15 Oct 2019
65 31% The Jungle Book (2016) - Rated 12 May 2016
65 31% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 12 May 2016
82 65% Enemy (2014) - Rated 12 May 2016
63 27% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 12 May 2016
35 3% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 12 May 2016
99 99% Over the Garden Wall (2014) - Rated 12 May 2016