kylekhang

kylekhang
Movie Buff - 375 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2014
Location: Frisco, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: swag

more Recent Ratings

50 20% Marley & Me (2008) - Rated 27 Apr 2016
80 74% Carrie (1976) - Rated 27 Apr 2016
60 33% Scary Movie (2000) - Rated 27 Apr 2016
60 33% Dinosaur (2000) - Rated 27 Apr 2016
30 10% Saw (2003) - Rated 27 Apr 2016
65 42% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 27 Apr 2016
60 33% Over the Hedge (2006) - Rated 27 Apr 2016
65 42% Lost In La Mancha (2002) - Rated 27 Apr 2016
75 62% Rango (2011) - Rated 27 Apr 2016
85 84% Life of Pi (2012) - Rated 27 Apr 2016