kylun_101

kylun101
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
75 31% Mystery, Alaska (1999) - Rated 14 Aug 2007
100 94% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
60 6% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
100 94% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 14 Aug 2007
45 2% Mr. Baseball (1992) - Rated 14 Aug 2007
95 83% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
90 72% Unbreakable (2000) - Rated 14 Aug 2007
80 44% The Omen (2006) - Rated 14 Aug 2007
85 58% Elektra (2005) - Rated 14 Aug 2007