Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kyrex

Flick Fan - 33 Film Ratings

Member Since: Mar 29, 2020

Location: Italy

more Recent Ratings
100 77% Black Mirror (2011) - Mar 29, 2020
20 4% Finding Nemo (2003) - Mar 29, 2020
80 21% Requiem for a Dream (2000) - Mar 29, 2020
85 30% Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 29, 2020
85 30% Addams Family Values (1993) - Mar 29, 2020
50 10% Léon: The Professional (1994) - Mar 29, 2020
20 4% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Mar 29, 2020
100 77% Saw (2003) - Mar 29, 2020
90 40% Million Dollar Baby (2004) - Mar 29, 2020
100 77% Limitless (2011) - Mar 29, 2020