Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
kzojEq

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Mar 17, 2020

more Recent Ratings
88% The Count of Monte Cristo (2002) - Mar 17, 2020
88% Planet of the Apes (1968) - Mar 17, 2020
88% Whiplash (2014) - Mar 17, 2020
61% Ratatouille (2007) - Mar 17, 2020
15% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Mar 17, 2020
61% Die Hard 2 (1990) - Mar 17, 2020
34% Serendipity (2001) - Mar 17, 2020
3% Miss Congeniality (2000) - Mar 17, 2020
15% Independence Day (1996) - Mar 17, 2020
61% The Great Gatsby (2013) - Mar 17, 2020