Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
l3JGoI

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
73 68% Sicario (2015) - Jan 19, 2020
71 59% Independence Day (1996) - Jan 19, 2020
90 95% Logan (2017) - Jan 19, 2020
70 50% Deep Impact (1998) - Jan 19, 2020
68 40% Along Came Polly (2004) - Jan 19, 2020
80 86% The Nice Guys (2016) - Jan 19, 2020
65 27% Happy Gilmore (1996) - Jan 19, 2020
20 13% X-Men: The Last Stand (2006) - Jan 19, 2020
75 77% Cool Runnings (1993) - Jan 19, 2020
10 4% Scary Movie 2 (2001) - Jan 19, 2020