Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lEGBGP

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
95 95% Equilibrium (2002) - Sep 07, 2019
90 80% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 07, 2019
70 35% Prometheus (2012) - Sep 07, 2019
70 35% Gremlins (1984) - Sep 07, 2019
50 5% Jurassic Park III (2001) - Sep 07, 2019
80 65% Thor: Ragnarok (2017) - Sep 07, 2019
70 35% Spotlight (2015) - Sep 07, 2019
90 80% The Godfather (1972) - Sep 07, 2019
70 35% The Dark Knight (2008) - Sep 07, 2019
70 35% Coraline (2009) - Sep 07, 2019