Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lGeXro

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jun 3, 2019

more Recent Ratings
78 72% 12 Years a Slave (2013) - Jun 03, 2019
70 36% Pacific Rim (2013) - Jun 03, 2019
80 86% Spartacus (1960) - Jun 03, 2019
38 13% Marley & Me (2008) - Jun 03, 2019
85 95% Juno (2007) - Jun 03, 2019
75 59% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jun 03, 2019
72 50% The Revenant (2015) - Jun 03, 2019
70 36% Hitch (2005) - Jun 03, 2019
40 22% 50 First Dates (2004) - Jun 03, 2019
30 4% Taxi Driver (1976) - Jun 03, 2019