Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lJBMjw

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Mar 4, 2019

more Recent Ratings
10 88% Aladdin (1992) - Mar 04, 2019
10 88% The Lion King (1994) - Mar 04, 2019
16% The Social Network (2010) - Mar 04, 2019
58% X-Men: First Class (2011) - Mar 04, 2019
34% Jurassic Park (1993) - Mar 04, 2019
58% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Mar 04, 2019
34% Braveheart (1995) - Mar 04, 2019
10 88% Song of the Sea (2014) - Mar 04, 2019
74% Cloud Atlas (2012) - Mar 04, 2019
74% Whiplash (2014) - Mar 04, 2019