Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lPFYbr

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Feb 8, 2019

more Recent Ratings
70 21% American Sniper (2014) - Feb 08, 2019
50 9% Role Models (2008) - Feb 08, 2019
70 21% Anger Management (2003) - Feb 08, 2019
10 3% Black Panther (2018) - Feb 08, 2019
80 56% Superbad (2007) - Feb 08, 2019
90 81% Gravity Falls (2012) - Feb 08, 2019
80 56% Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 08, 2019
75 37% I Am Legend (2007) - Feb 08, 2019
95 96% John Wick: Chapter 2 (2017) - Feb 08, 2019
90 81% John Wick (2014) - Feb 08, 2019