Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lRQt4M

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 13, 2018

more Recent Ratings
78 50% Tommy Boy (1995) - Jun 13, 2018
75 35% War of the Worlds (2005) - Jun 13, 2018
74 25% Romancing the Stone (1984) - Jun 13, 2018
62 5% Transformers (2007) - Jun 13, 2018
78 50% Gangs of New York (2002) - Jun 13, 2018
80 70% Stand by Me (1986) - Jun 13, 2018
80 70% The Village (2004) - Jun 13, 2018
83 85% Saving Private Ryan (1998) - Jun 13, 2018
70 15% Gravity (2013) - Jun 13, 2018
85 95% Airplane! (1980) - Jun 13, 2018