Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lZnsgp

Flick Fan - 36 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
73 16% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jan 18, 2020
77 31% Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 18, 2020
78 36% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Jan 18, 2020
92 93% The Revenant (2015) - Jan 18, 2020
91 90% Before Sunrise (1995) - Jan 18, 2020
85 72% Birdman (2014) - Jan 18, 2020
70 5% Due Date (2010) - Jan 18, 2020
75 23% Cloud Atlas (2012) - Jan 18, 2020
82 55% Up in the Air (2009) - Jan 18, 2020
85 72% The Devil Wears Prada (2006) - Jan 18, 2020