Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
la7OjO

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
60 35% Looper (2012) - Jan 19, 2020
70 55% Zombieland (2009) - Jan 19, 2020
60 35% Bad Boys (1995) - Jan 19, 2020
60 35% Austin Powers in Goldmember (2002) - Jan 19, 2020
80 70% The Wolverine (2013) - Jan 19, 2020
90 85% The Jackal (1997) - Jan 19, 2020
80 70% The NeverEnding Story (1984) - Jan 19, 2020
5% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Jan 19, 2020
40 15% Ice Age (2002) - Jan 19, 2020
100 95% The Bourne Identity (2002) - Jan 19, 2020