labebe

labebe
Movie Buff - 311 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2012
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 67% Saving Private Ryan (1998) - Rated 17 Feb 2013
66 2% Night of the Living Dead (1968) - Rated 17 Feb 2013
77 25% Gagma napiri (2009) - Rated 10 Feb 2013
79 31% Inglourious Basterds (2009) - Rated 03 Feb 2013
77 25% The King's Speech (2010) - Rated 03 Feb 2013
80 38% The Pacific (2010) - Rated 03 Feb 2013
75 18% Casino Royale (2006) - Rated 03 Feb 2013
90 91% The Legend of the Suram Fortress (1985) - Rated 02 Feb 2013
70 7% The Jacket (2005) - Rated 29 Jan 2013
69 5% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 24 Jan 2013