We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
ladratakagi

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2021

Location: Spain

more Recent Ratings
Check out ladratakagi's...
88 66% Persona (1966) - Jun 26, 2021
20 14% Narcos (2015) - Jun 26, 2021
80 58% Black Mirror (2011) - Jun 26, 2021
10 9% Young Frankenstein (1974) - Jun 26, 2021
10 9% Rocky (1976) - Jun 26, 2021
85 64% Sound of Metal (2020) - Jun 26, 2021
90 75% American Beauty (1999) - Jun 26, 2021
90 75% Boys Don't Cry (1999) - Jun 26, 2021
100 92% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jun 26, 2021
90 75% Her (2013) - Jun 26, 2021