ladypalm

ladypalm
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 28% Jaws (1975) - Rated 27 Nov 2020
95 92% Black Mirror (2011) - Rated 27 Nov 2020
85 71% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 27 Nov 2020
80 57% The Crying Game (1992) - Rated 27 Nov 2020
65 28% The Hunger Games (2012) - Rated 27 Nov 2020
70 39% Life of Pi (2012) - Rated 27 Nov 2020
95 92% Taxi Driver (1976) - Rated 27 Nov 2020
55 10% Captain America: Civil War (2016) - Rated 27 Nov 2020
80 57% Superbad (2007) - Rated 27 Nov 2020
90 82% Forrest Gump (1994) - Rated 27 Nov 2020