lady_phair

ladyphair
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Better Call Saul (2015) - Rated 06 Jul 2017
10% Sucker Punch (2011) - Rated 06 Jul 2017
15 21% Van Helsing (2004) - Rated 06 Jul 2017
34 28% Johnny Mnemonic (1995) - Rated 06 Jul 2017
22 25% I Am Legend (2007) - Rated 06 Jul 2017
5% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 06 Jul 2017
84 71% Signs (2002) - Rated 06 Jul 2017
77 59% Dune (1984) - Rated 06 Jul 2017
57 42% Sleepy Hollow (1999) - Rated 06 Jul 2017
1% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 06 Jul 2017