ladystingray

ladystingray
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% Zathura (2005) - Rated 15 Jul 2014
30 23% The Woman in Black (1989) - Rated 15 Jul 2014
60 43% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 15 Jul 2014
85 83% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 15 Jul 2014
3% Twilight (2008) - Rated 15 Jul 2014
40 29% The Shining (1980) - Rated 15 Jul 2014
90 93% Psycho (1960) - Rated 15 Jul 2014
80 74% Rosemary's Baby (1968) - Rated 15 Jul 2014
75 62% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 15 Jul 2014
77 68% Misery (1990) - Rated 15 Jul 2014