laikame

laikame
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% American Beauty (1999) - Rated 02 Nov 2020
84 65% The Martian (2015) - Rated 02 Nov 2020
85 72% Interstellar (2014) - Rated 02 Nov 2020
86 79% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 Nov 2020
60 19% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 02 Nov 2020
71 37% Shakespeare in Love (1998) - Rated 02 Nov 2020
64 25% Lost in Space (1998) - Rated 02 Nov 2020
70 32% Pay It Forward (2000) - Rated 02 Nov 2020
88 86% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 02 Nov 2020
87 82% Gravity (2013) - Rated 02 Nov 2020