laine

laine
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% The Reichenbach Fall (2012) - Rated 15 Jan 2021
100 85% Nocturnal Animals (2016) - Rated 15 Jan 2021
100 85% Nightcrawler (2014) - Rated 15 Jan 2021
100 85% Taxi Driver (1976) - Rated 15 Jan 2021
65 28% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 15 Jan 2021
70 46% Kids (1995) - Rated 15 Jan 2021
60 17% The Sword in the Stone (1963) - Rated 15 Jan 2021
55 10% What Dreams May Come (1998) - Rated 15 Jan 2021
70 46% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 15 Jan 2021
85 67% JFK (1991) - Rated 15 Jan 2021