laixer

laixer
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2015
Location: Sunnyvale, California, USA

more Recent Ratings

65 16% Mobile Suit Gundam (1979) - Rated 25 Jul 2024
65 16% Pitch Black (2000) - Rated 19 Jun 2024
90 75% Reservation Dogs (2021) - Rated 09 May 2024
85 55% Serenity (2005) - Rated 05 May 2024
85 55% Firefly (2002) - Rated 05 May 2024
80 42% Lost (2004) - Rated 16 Apr 2024
75 32% Reno 911! (2003) - Rated 16 Apr 2024
50 6% Street Fighter (1994) - Rated 29 Feb 2024
60 12% Billions (2016) - Rated 28 Oct 2023
75 32% Ted Lasso (2020) - Rated 04 Jun 2023