lakanta

lakanta
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 27% Toni Erdmann (2016) - Rated 25 Nov 2019
90 70% Community (2009) - Rated 24 Nov 2019
78 12% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 24 Nov 2019
80 19% Captain America: Civil War (2016) - Rated 24 Nov 2019
85 39% Avengers: Endgame (2019) - Rated 24 Nov 2019
80 19% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 24 Nov 2019
90 70% Cronos (1993) - Rated 24 Nov 2019
80 19% Mimic (1997) - Rated 24 Nov 2019
91 81% The Devil's Backbone (2001) - Rated 24 Nov 2019
85 39% Blade II (2002) - Rated 24 Nov 2019