lakonnen

lakonnen
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2013
Location: Manisa, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% Kontroll (2003) - Rated 10 Oct 2018
60 6% Hostel (2005) - Rated 03 Mar 2018
80 61% Lord of War (2005) - Rated 01 Feb 2018
65 12% Let's Be Cops (2014) - Rated 29 Jan 2018
85 84% Life Is Beautiful (1997) - Rated 28 Jan 2018
80 61% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 27 Jan 2018
70 25% Focus (2015) - Rated 26 Jan 2018
85 84% Disconnect (2013) - Rated 22 Jan 2018
85 84% City of God (2002) - Rated 21 Jan 2018
85 84% American Beauty (1999) - Rated 20 Jan 2018