lancehunter

lancehunter
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 4% Congo (1995) - Rated 14 Aug 2007
87 79% Singles (1992) - Rated 14 Aug 2007
88 83% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
84 62% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 14 Aug 2007
76 17% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 38% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 38% A Guy Thing (2003) - Rated 14 Aug 2007
81 46% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
79 27% Deep Blue Sea (1999) - Rated 14 Aug 2007
43 5% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 14 Aug 2007