lancejr

lancejr
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 42% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 24 Dec 2016
77 22% Batman: The Killing Joke (2016) - Rated 24 Dec 2016
100 97% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 24 Dec 2016
35 6% Juno (2007) - Rated 24 Dec 2016
90 59% The Last Temptation of Christ (1988) - Rated 24 Dec 2016
75 21% The Golden Compass (2007) - Rated 24 Dec 2016
23 2% Godzilla (1998) - Rated 24 Dec 2016
92 69% The Meaning of Life (1983) - Rated 24 Dec 2016
99 93% Oldboy (2003) - Rated 24 Dec 2016
92 69% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 24 Dec 2016