lanctot

lanctot
Movie Buff - 234 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 64% The Hunger Games (2012) - Rated 12 Jan 2014
80 57% Trance (2013) - Rated 12 Jan 2014
83 75% Now You See Me (2013) - Rated 12 Jan 2014
82 68% John Carter (2012) - Rated 13 Dec 2013
75 33% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 13 Dec 2013
50 6% Cube (1997) - Rated 13 Dec 2013
78 47% Limitless (2011) - Rated 30 Nov 2013
82 68% War of the Worlds (2005) - Rated 30 Nov 2013
80 57% Shutter Island (2010) - Rated 30 Nov 2013
76 38% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 30 Nov 2013