lander16

lander16
Movie Buff - 496 Film Ratings
Member Since: 17 May 2010
Location: Mexico City, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% Into the Wild (2007) - Rated 06 Jul 2015
75 36% Thor (2011) - Rated 06 Jul 2015
86 77% Remember the Titans (2000) - Rated 06 Jul 2015
90 91% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 06 Jul 2015
85 72% True Grit (2010) - Rated 06 Jul 2015
80 51% Hugo (2011) - Rated 06 Jul 2015
50 1% Rango (2011) - Rated 06 Jul 2015
90 91% Psycho (1998) - Rated 06 Jul 2015
80 51% Skyfall (2012) - Rated 06 Jul 2015
88 84% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 06 Jul 2015