Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lang95

Film Freak - 613 Film Ratings

Member Since: Jan 29, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
33 8% Grease (1978) - Nov 24, 2020
88 84% The Maltese Falcon (1941) - Nov 21, 2020
66 50% King Lear (2018) - Nov 08, 2020
81 77% Chicken Little (2005) - Nov 01, 2020
88 84% The Social Dilemma (2020) - Oct 11, 2020
69 54% Donnie Darko (2001) - Oct 11, 2020
45 18% The Old Guard (2020) - Sep 09, 2020
80 74% My Neighbor Totoro (1988) - Sep 09, 2020
52 27% The Island (2005) - Aug 09, 2020
85 82% A Bridge Too Far (1977) - Aug 01, 2020