We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

lanster

Flick Fan - 89 Film Ratings

Member Since: Sep 30, 2020

Location: UK

more Recent Ratings

70 19% 10 Cloverfield Lane (2016) - Jan 30, 2022
85 76% Spirited Away (2001) - Jan 30, 2022
70 19% I, Tonya (2017) - Jan 30, 2022
76 39% Wind River (2017) - Jan 30, 2022
60 8% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 30, 2022
80 57% Trainspotting (1996) - Jan 30, 2022
60 8% World War Z (2013) - Jan 30, 2022
90 89% Dark (2017) - Jan 30, 2022
70 19% A Quiet Place (2018) - Jan 30, 2022
72 26% Altered Carbon (2018) - Jan 30, 2022