lapasta

lapasta
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2013
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 37% Green Card (1990) - Rated 17 Dec 2013
96 88% Toy Story (1995) - Rated 17 Dec 2013
95 85% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 17 Dec 2013
98 91% The Dark Knight (2008) - Rated 17 Dec 2013
80 30% Saw (2004) - Rated 17 Dec 2013
70 11% Compliance (2012) - Rated 17 Dec 2013
84 41% The Constant Gardener (2005) - Rated 17 Dec 2013
91 76% Shrek (2001) - Rated 17 Dec 2013
82 37% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 17 Dec 2013
86 48% Sweet and Lowdown (1999) - Rated 17 Dec 2013