lar281

lar281
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2014
Location: billings, montana, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% Groundhog Day (1993) - Rated 04 Sep 2014
100 80% Alien (1979) - Rated 04 Sep 2014
95 49% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 04 Sep 2014
100 80% V for Vendetta (2006) - Rated 04 Sep 2014
100 80% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 04 Sep 2014
100 80% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 04 Sep 2014
100 80% Léon: The Professional (1994) - Rated 04 Sep 2014
95 49% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 04 Sep 2014
100 80% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 03 Sep 2014
95 49% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 03 Sep 2014