larissasaydi

larissasaydi
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 13 May 2018
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out larissasaydi's...

95 85% Victoria (2015) - Rated 27 Jul 2018
87 58% Inglourious Basterds (2009) - Rated 13 May 2018
100 98% The Office (2005) - Rated 13 May 2018
96 90% Six Feet Under (2001) - Rated 13 May 2018
96 90% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 13 May 2018
90 73% Garfield (2004) - Rated 13 May 2018
89 67% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 13 May 2018
88 64% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 13 May 2018
87 58% Lolita (1962) - Rated 13 May 2018
86 52% Juno (2007) - Rated 13 May 2018