larris25

larris25
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 81% The Mark of Zorro (1940) - Rated 27 Mar 2010
92 81% Evan Almighty (2007) - Rated 27 Mar 2010
88 51% Down with Love (2003) - Rated 27 Mar 2010
86 46% Get Smart (2008) - Rated 27 Mar 2010
86 46% Taken (2008) - Rated 27 Mar 2010
50 7% 15 Minutes (2001) - Rated 27 Mar 2010
80 25% Cadet Kelly (2002) - Rated 27 Mar 2010
90 66% My Fellow Americans (1996) - Rated 27 Mar 2010
90 66% Sydney White (2007) - Rated 27 Mar 2010
88 51% Hitch (2005) - Rated 27 Mar 2010