Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
larsmn

Movie Buff - 135 Film Ratings

Member Since: Aug 5, 2018

Location: Sweden

more Recent Ratings
77 41% Lady Bird (2017) - Sep 09, 2018
80 58% Saving Private Ryan (1998) - Aug 22, 2018
90 80% Taxi Driver (1976) - Aug 22, 2018
70 31% Silence (2016) - Aug 22, 2018
89 74% The Wolf of Wall Street (2013) - Aug 22, 2018
60 18% Shutter Island (2010) - Aug 22, 2018
96 87% Goodfellas (1990) - Aug 22, 2018
85 67% The Aviator (2004) - Aug 22, 2018
70 31% After Hours (1985) - Aug 22, 2018
79 50% The Departed (2006) - Aug 22, 2018