Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lathox17

Film Freak - 632 Film Ratings

Member Since: Nov 30, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out lathox17's...
85 89% Inside Out (2015) - May 09, 2021
20 24% X-Men: Dark Phoenix (2019) - May 01, 2021
35 37% X-Men: Apocalypse (2016) - May 01, 2021
75 80% X-Men: Days of Future Past (2014) - Apr 13, 2021
62 65% X-Men: First Class (2011) - Apr 13, 2021
15 18% The Wolverine (2013) - Mar 25, 2021
20 24% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Mar 24, 2021
30 33% X-Men: The Last Stand (2006) - Mar 23, 2021
65 69% X2: X-Men United (2003) - Mar 22, 2021
62 65% X-Men (2000) - Mar 21, 2021