lauramahp

lauramahp
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2015
Location: Dominican Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 84% Friends with Benefits (2011) - Rated 24 Dec 2015
100 97% Becoming Jane (2007) - Rated 24 Dec 2015
90 45% Dear John (2010) - Rated 24 Dec 2015
94 67% Love and Other Drugs (2010) - Rated 24 Dec 2015
100 97% Paperman (2012) - Rated 24 Dec 2015
90 45% What If (2014) - Rated 24 Dec 2015
95 75% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 24 Dec 2015
100 97% Flipped (2010) - Rated 24 Dec 2015
94 67% Divergent (2014) - Rated 24 Dec 2015
98 89% Elizabethtown (2005) - Rated 24 Dec 2015