laurayalves

laurayalves
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Apr 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 35% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 06 Apr 2020
93 15% Lost in Translation (2003) - Rated 06 Apr 2020
100 95% Closer (2004) - Rated 06 Apr 2020
95 65% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 06 Apr 2020
99 85% American Beauty (1999) - Rated 06 Apr 2020
92 5% Frances Ha (2013) - Rated 06 Apr 2020
95 65% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 Apr 2020
94 35% Before Sunrise (1995) - Rated 06 Apr 2020
94 35% Annie Hall (1977) - Rated 06 Apr 2020
95 65% Pain and Glory (2019) - Rated 06 Apr 2020