laurentiu

laurentiu
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2007
Location: Braila, Braila, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm cockoo wiiiihihihihiiii

more Recent Ratings

60 25% 25th Hour (2002) - Rated 06 Nov 2007
70 47% Funny Games (1997) - Rated 06 Nov 2007
60 25% My Summer of Love (2004) - Rated 06 Nov 2007
100 95% Night on Earth (1991) - Rated 06 Nov 2007
70 47% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 06 Nov 2007
100 95% Before Sunrise (1995) - Rated 06 Nov 2007
60 25% Donnie Brasco (1997) - Rated 06 Nov 2007
80 72% Forrest Gump (1994) - Rated 06 Nov 2007
55 15% Cats & Dogs (2001) - Rated 06 Nov 2007
55 15% Wes Craven's New Nightmare (1994) - Rated 06 Nov 2007