laurentsuji

laurentsuji
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 23% Coach Carter (2005) - Rated 18 Nov 2016
95 74% Hail, Caesar! (2016) - Rated 18 Nov 2016
95 74% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 18 Nov 2016
100 95% Lost in Translation (2003) - Rated 18 Nov 2016
90 50% The Great Gatsby (2013) - Rated 18 Nov 2016
88 30% Garden State (2004) - Rated 18 Nov 2016
60 8% 50 First Dates (2004) - Rated 18 Nov 2016
90 50% It's Complicated (2009) - Rated 18 Nov 2016
88 30% American Sniper (2014) - Rated 18 Nov 2016
95 74% Up in the Air (2009) - Rated 18 Nov 2016