laxbulle

laxbulle
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2022
Location: Uppsala, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 43% iZombie (2015) - Rated 05 Mar 2023
87 87% Veep (2012) - Rated 05 Mar 2023
72 57% The Expanse (2015) - Rated 05 Mar 2023
78 68% Wednesday (2022) - Rated 05 Mar 2023
83 76% Dear White People (2017) - Rated 05 Mar 2023
80 72% Killing Eve (2018) - Rated 05 Mar 2023
85 81% The Queen's Gambit (2020) - Rated 05 Mar 2023
85 81% There Will Be Blood (2007) - Rated 02 Feb 2022
70 52% Gravity (2013) - Rated 02 Feb 2022
92 94% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 02 Feb 2022