lazyperson

lazyperson
Film Freak - 788 Film Ratings
Member Since: 29 Feb 2012
Age: 39
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 99% Ai no mukidashi (2008) - Rated 05 Mar 2014
85 95% The King of Pigs (2012) - Rated 05 Mar 2014
75 83% Snowman's Land (2010) - Rated 05 Mar 2014
90 98% The Perfect Host (2010) - Rated 05 Mar 2014
85 95% Seven Psychopaths (2012) - Rated 05 Mar 2014
88 97% Fallen Angels (1995) - Rated 05 Mar 2014
85 95% Naked (1993) - Rated 05 Mar 2014
90 98% God Bless America (2012) - Rated 05 Mar 2014
"well this movie as in all doesn't have good acting nor script,but what i like most about it is that it reflects us,how we are so braindead and inspired by media.hope to see more movies like this,because it has a message which defines us...sorry for my bad english"
75 83% Wrong Cops (2013) - Rated 05 Mar 2014
95 99% How to Get Ahead in Advertising (1989) - Rated 19 Jul 2012