lblakeprice

lblakeprice
Movie Buff - 433 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

64 10% Spider-Man 3 (2007) - Rated 05 Jul 2015
70 20% A History of Violence (2005) - Rated 05 Jul 2015
60 6% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 05 Jul 2015
80 51% Looper (2012) - Rated 05 Jul 2015
80 51% Children of Men (2006) - Rated 05 Jul 2015
90 83% Black Hawk Down (2001) - Rated 05 Jul 2015
70 20% The Next Three Days (2010) - Rated 05 Jul 2015
60 6% Licence to Kill (1989) - Rated 05 Jul 2015
80 51% American Beauty (1999) - Rated 05 Jul 2015
50 1% Lawless (2012) - Rated 05 Jul 2015