lbuck505

lbuck505
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 10 Dec 2016
95 50% I, Robot (2004) - Rated 10 Dec 2016
100 83% Serenity (2005) - Rated 10 Dec 2016
97 60% Gattaca (1997) - Rated 10 Dec 2016
90 34% 2012 (2009) - Rated 10 Dec 2016
85 21% Lucy (2014) - Rated 10 Dec 2016
100 83% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Dec 2016
90 34% There's Something About Mary (1998) - Rated 10 Dec 2016
100 83% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 10 Dec 2016
100 83% Interstellar (2014) - Rated 10 Dec 2016