Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
lcaville

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Jan 26, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out lcaville's...
95 92% Christopher Robin (2018) - Apr 21, 2019
95 92% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Feb 21, 2019
85 56% Shrek (2001) - Jan 27, 2019
85 56% The King's Speech (2010) - Jan 26, 2019
95 92% Queer Eye (2018) - Jan 26, 2019
85 56% Jessica Jones (2015) - Jan 26, 2019
95 92% The Good Place (2016) - Jan 26, 2019
85 56% Stranger Things (2016) - Jan 26, 2019
80 26% Ant-Man and the Wasp (2018) - Jan 26, 2019
85 56% Mamma Mia! (2008) - Jan 26, 2019