lcorlan

lcorlan
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2013
Location: Bucharest, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 19% Monkey Business (1952) - Rated 05 Jan 2014
86 34% Magic Town (1947) - Rated 04 Jan 2014
86 34% High Pressure (1932) - Rated 04 Jan 2014
91 72% The Palm Beach Story (1942) - Rated 04 Jan 2014
91 72% The More the Merrier (1943) - Rated 04 Jan 2014
92 80% Sullivan's Travels (1941) - Rated 04 Jan 2014
85 26% Pygmalion (1938) - Rated 04 Jan 2014
86 34% Lady for a Day (1933) - Rated 04 Jan 2014
87 43% Ladies of Leisure (1930) - Rated 04 Jan 2014
88 50% The Virginian (1929) - Rated 04 Jan 2014