LDamian

ldamian
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 29 May 2014

more Recent Ratings

90 93% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 30 May 2014
90 93% Braveheart (1995) - Rated 29 May 2014
80 59% The Last Samurai (2003) - Rated 29 May 2014
70 23% 300 (2007) - Rated 29 May 2014
85 82% Dune (1984) - Rated 29 May 2014
75 38% The Wizard of Oz (1939) - Rated 29 May 2014
80 59% Gremlins (1984) - Rated 29 May 2014
80 59% Donnie Darko (2001) - Rated 29 May 2014
85 82% Batman Returns (1992) - Rated 29 May 2014
50 2% Mirror Mirror (2012) - Rated 29 May 2014