leafcolonel

leafcolonel
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% The Conjuring (2013) - Rated 25 Nov 2017
80 58% Inside Out (2015) - Rated 25 Nov 2017
80 58% Her (2013) - Rated 25 Nov 2017
80 58% Still Alice (2014) - Rated 25 Nov 2017
80 58% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 25 Nov 2017
75 36% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 25 Nov 2017
80 58% Tokyo Godfathers (2003) - Rated 25 Nov 2017
80 58% Millennium Actress (2001) - Rated 25 Nov 2017
90 96% Perfect Blue (1998) - Rated 25 Nov 2017
85 82% Akira (1988) - Rated 25 Nov 2017